Film Cyfrowy Rent

Muszę przyznać, że zebrało mi się trochę sprzętu. Nie ze wszystkiego jednak korzystam jednocześnie. Dlatego postanowiłem udostępnić go osobom, które będą chciały skorzystać z mojej mini wypożyczalni. Przy okazji, zaznaczam, znajdują się tu tylko te sprzęty, które oceniam bardzo dobrze, które zrobiły na mnie wrażenie, które są solidne i mam nadzieję, niezawodne. Takich urządzeń i zestawów jest oczywiście więcej, ale niestety nie wszystko można mieć.

Od stycznia poniższe akcesoria i zestawy będą dostępne. Kilka dni wcześniej pojawi się cennik. Zapraszam do korzystania, szczególnie jeśli kogoś nie stać na kupno lub pragnie wypróbować przed zakupem. Dostępność w Warszawie.

 

ZACUTO FS100 FIMMAKER KIT

Naramienny zestaw, który składa się z m.in. Zwiss Plate (służący do montażu baterii lub rekordera Aja Ki Pro Mini). Płytka ta razem z baterią może stanowić przeciwwagę. UWAGA!!! W zestawie znajduje się Redrock Micro Follow Focus Blue oraz zestaw pierścieni na obiektywy. Rig ten przeznaczony jest zarówno do pracy z kamerami Sony F3 oraz FS100, jak i RED One.

ZACUTO DOUBLE BARREL

Naramienny zestaw przeznaczony do współpracy z aparatami fotograficznymi. UWAGA!!! W zestawie znajduje się Redrock Micro Follow Focus Blue oraz zestaw pierścieni na obiektywy. Więcej szczegółow tutaj.

ZACUTO STINGER

Naramienny zestaw przeznaczony do współpracy z aparatami fotograficznymi. W porównaniu z Double Barrel różni się brakiem lupy Zacuto. UWAGA!!! W zestawie znajduje się Redrock Micro Follow Focus Blue oraz zestaw pierścieni na obiektywy.

ZACUTO FAST DRAW

Naramienny zestaw przeznaczony do współpracy z aparatami fotograficznymi. UWAGA!!! W zestawie znajduje się Redrock Micro Follow Focus Blue oraz zestaw pierścieni na obiektywy.

ZACUTO CROSS FIRE

Zestaw przeznaczony do współpracy z aparatami fotograficznymi. UWAGA!!! W zestawie znajduje się Redrock Micro Follow Focus Blue oraz zestaw pierścieni na obiektywy.

ZACUTO SLINGSHOT

Lekki zestaw typu run’n gun. UWAGA!!! Zestaw z elektronicznym wizjerem Zacuto EVF oraz w opcji Pincher do ochrony portu HDMI.

Zacuto Striker

Lekki zestaw typu run’n gun. Dzięki czterem punktom kontaktu z ciałem operatora uzyskamy stabilne ujęcia. UWAGA!!! W komplecie optyczna lupa Zacuto. W skład zestawu wchodzą m.in.: Gorilla Plate Zgrip Gunstock

PROCARI HARMONY

Rig polskiej produkcji, zaprojektowany do pracy z kamerami oraz lustrzankami. W zestawie znajdują się m.in. krótkie oraz długie rączki oraz przeciwwaga. Harmony idealny jest do pracy z DSLR oraz lupą optyczną. Więcej informacji tutaj.

PROCARI OCTAVE

Rig polskiej produkcji, zaprojektowany do pracy z kamerami oraz lustrzankami. W zestawie znajdują się m.in. krótkie oraz długie rączki oraz przeciwwaga. Octave idealny jest do pracy z DSLR/kamerą współpracującą z lupą elektryczną lub monitorem poglądowy. Więcej informacji tutaj.

PROCARI TONE

Zestaw run’n gun do współpracy z DSLR, który posiada sporo możliwości konfiguracji. Więcej informacji tutaj.

REDROCK MICRO FOLLOW FOCUS

Najnowszy produkt Redrock Micro. Follow Focus z dwoma ogranicznikami. Przystosowany do współpracy z rurkami o średnicy 15mm.

Hangrip Falcon Follow Focus

Lekki follow focus fińskiej firmy Hangrip. Idealny na zestaw naramienny lub do zdjęć z rigiem run’n gun. Przystosowany do współpracy z rurkami o średnicy 15mm. Więcej informacji tutaj.

PROCARI LEGATO

Solidny follow focus polskiej produkcji. Więcej informacji tutaj.

ZACUTO EVF PRO

Elektroniczny wizjer firmy Zacuto -lupa optyczna 2.5x oraz monitorek LCD 3,2″


SmallHD DP4 EVF

Elektroniczny wizjer, w skład którego wchodzi lupa optyczna oraz monitorek LCD 4,3″ (rozdzielczość 800×480, HDMI IN, HDMI OUT, wyjście słuchawkowe). Szczegółowa specyfikacja tutaj.

SmallHD DP4

Elektroniczny wizjer, w skład którego wchodzi lupa optyczna oraz monitorek LCD 4,3″ (rozdzielczość 800×480, HDMI IN, HDMI OUT, wyjście słuchawkowe). Szczegółowa specyfikacja tutaj.

TVLOGIC 5.6W

Monitor poglądowy LCD 5,6″ (rozdzielczość 1280×800, HDMI IN, SDI IN). Więcej szczegółów tutaj. Możliwość dodania rozgałęźnika sygnału HDMI firmy SmallHD.

LILLIPUT 569GL

Monitor poglądowy LCD 5,6″ (rozdzielczość 800×480, HDMI IN). Więcej szczegółów tutaj. Możliwość dodania rozgałęźnika sygnału HDMI firmy SmallHD.

KESSLER CINESLIDER 1.5M

Slider 1.5m, nóżki. Możliwość współpracy ze sterowaniem Electra Drive Basic. Możliwość podpięcia kamer o wadze do 36kg.

 

KESSLER ELECTRA DRIVE BASIC

Silniczek oraz stereowanie do slidera CineSlider oraz PocketDolly

KESSLER CRANE LITE 8.0

Lekki (4,8kg) kran przeznaczony dla mniejszych kamer, poniżej 4.5 kg oraz lustrzanek. Długość po złożeniu: 122cm. Długość po rozłożeniu: 2,4m. Odległość od statywu do kamery: 1,7m. Uwaga!!! Sam kran, bez statywu.

SACHTLER ACE

Nowy produkt firmy Sachtler. Posiada ona 5-stopniowy system oporowania (+0) oraz 3 stopniowe pionowe i 3 stopniowe poziome oporowanie,

SHOOT35 CINEbox MATTE BOX

Kompendium firmy Shoot35, system otwierany – możliwa wymiana obiektywu bez potrzeby odpinania całego matte boxa. W zestawie dwa obracane uchwyty na filtry 4×4, flagi górna i boczne.

TIFFEN ND

Zestaw trzech filtrów Tiffen ND 4×4 – 0.3, 0.6, 0.9.

FLYCAM NANO

Mały steadicam, współpracujący z lustrzankami, który mieści się w torbie fotograficznej. Więcej informacji tutaj.