Adobe dla edukacji Sep25

Tags

Related Posts

Share This

Adobe dla edukacji

czerwonybalagan

Adobe wspiera młodych twórców i przedstawia specjalną ofertę edukacyjną. Firma stworzyła specjalną promocję edukacyjną, która oferuje cały zestaw profesjonalnych narzędzi do pracy kreatywnej w przystępnej cenie. Każdy, kto do 27 października 2013 roku przystąpi do Adobe Creative Cloud w ramach oferty edukacyjnej, otrzyma roczny dostęp do wszystkich aplikacji wchodzących w skład Creative Cloud – takich jak Photoshop CC, Illustrator CC, Premiere Pro CC i wielu innych – w obniżonej cenie 19,99 EUR miesięcznie, co wynosi o 65% mniej, niż w ofercie komercyjnej.

Oferta ta obowiązuje bezpośrednio w internetowym sklepie Adobe lub telefonicznie w dziale sprzedaży firmy Adobe. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.adobe.com/pl/products/creativecloud/students.html Po zakończeniu promocji 27 października 2013 r., cena w ramach planu edukacyjnego będzie wynosić 30,74 EUR miesięcznie przy członkostwie rocznym. Warunkiem skorzystania z rabatu dla uczniów i studentów jest posiadanie dokumentu upoważniającego do nauki w jednej ze szkół i uczelni akredytowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: http://www.adobe.com/pl/education/student-eligibility-guide.edu.html.

Pakiet Creative Cloud oferuje nielimitowany dostęp do flagowych aplikacji i narzędzi Adobe dla grafików, fotografów i developerów. To pełen zestaw profesjonalnych narzędzi, który pozwoli zainspirować się i rozwijać swoją kreatywność. Członkostwo w Creative Cloud to także dostęp do 20 GB pamięci masowej w chmurze, funkcji synchronizacji i dzielenia plików oraz nowe aktualizacje, które pojawiają się w centralnej aplikacji desktopowej do pobrania natychmiast.

Dzięki dostępnym w Creative Cloud narzędziom do publikowania prac, tworzenia potężnych stron WWW, aplikacji mobilnych, publikacji na tablety, internetowych portfolio i innych treści dopasowanych do dowolnych urządzeń, rozwój kreatywności jest łatwiejszy niż kiedykolwiek dotąd. W serwisie Behance młodzi twórcy mogą publikować swoje prace w ramach największej społeczności kreatywnej i zbierać opinie, rady oraz obserwować swoich ulubionych twórców. Dodatkowo, za pomocą Behance Prosite można w łatwy sposób stworzyć swoje profesjonalne portfolio. 14 aplikacji wchodzących w skład Creative Cloud daje nieograniczone możliwości tworzenia, eksperymentowania i rozwoju swojego talentu. Przykłady twórczości i inspiracji studentów można obejrzeć pod adresem: http://www.adobe.com/pl/education/students.html